Dlaczego mam zawroty głowy mając 23 lata?

Witam od dłuższego czasu niemal codziennie mam zawroty i bóle głowy a do tego mroczki przed oczami. Robiłem badania echo, holter ekg i ekg które wykazały że z sercem i jego pracą wszystko jest wporządku, dodatkowo badania krwi wykazały że wszystko mam w tolerancji. Codziennie mierze ciśnienie i wartość skurczowego wacha się między 110 a 120, ale już rozkurczowe to przedział od 55 do 65. Martwi mnie troche taka niska wartość rozkurczowego i duża różnica między ciśnieniami, gdzie mogę szukać problemu, dodam że takie uczucie zmęczonej, omdlałej glowy utrzymuje mi się około 3 miesiące, wczesniej wszystko było w porządku, proszę o pomoc i pozdrawiam.

Witam! Z tego co Pan napisał można wywnioskować, że dość dobrze sprawdzono stronę somatyczną Pańskiego zdrowia. Jednak dolegliwości tego typu mogą mieć przyczynę emocjonalną. Wygląda to wręcz identycznie, ale leczenie jest całkiem inne. Proponuję kontakt z psychiatrą lub psychoterapeutą - powinni sobie poradzić. Powodzenia W. Łuczkowski.