Dlaczego miewam te drżenia i pulsowanie w obrębie ciała?

Witam, od dłuższego czasu drętwieją mi ręce, gdy są zgięte. Niepokoi mnie także dziwne pulsowanie ciała w różnych miejscach, najczęściej w nogach, gdy się przyjrzę widać jak to miejsce się rusza. Czuję też dziwne kłucie w udach, byłam już u lekarza, pobrali mi krew i powiedzieli że wyniki są bardzo dobre, niewiem już co mam robić, a strasznie się denerwuje, proszę o pomoc.
KOBIETA, 28 LAT 7 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Jedną z najczęstszych przyczyn drżenia różnych mięśni są niedobory pokarmowe – minerałów: magnezu, potasu, wapnia, witaminy B1, witaminy B6 .

Z opisu Pani wynika, że została wykonana diagnostyka laboratoryjna która nie potwierdziła niedoborów wyżej wymienionych minerałów.

W takim przypadku wskazana jest konsultacja specjalisty neurologa który wykona odpowiednią diagnostykę obrazową porównując ją z badaniem podmiotowym i przedmiotowym oceniając CUN.

Może okazać się, że będzie wymagana konsultacja psychologa jeśli neurolog nie stwierdzi schorzeń neurologicznych.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk