Jak pozbyć się tych dolegliwości podczas wysiłku fizycznego?

Witam, od pewnego czasu doskwiera mi pewne schorzenie a mianowicie zawsze po wysiłku fizycznym np. jazda rowerem lub też po innych aktywnościach czuje nudności , zwroty głowy oraz bardzo duże zaburzenia widzenia obraz się rozmywa z bliskich odległości nie mogę odczytać nawet rejestracji samochodów przejeżdżających obok gdy nie przerwę wysiłku po tych objawach wymiotuję podobne objawy są podczas zbyt gorącej wody podczas kąpieli. Od zawsze byłem aktywny fizycznie grałem w drużynie piłkarskiej lecz przez wymienione wyżej schorzenia musiałem przestać. Wszystkie te objawy ustępują gdy tylko odpocznę po wysiłku i jest normalnie . Odwiedziłem już neurologa kardiologa oraz okulistę i wszystko jest w porządku. Co mam jeszcze zrobić ?. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 7 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Brak informacji czy były zlecone przez kardiologa badania diagnostyczne holter EKG, holter ciśnieniowy, diagnostyka laboratoryjna to samo neurolog czy była diagnostyka obrazowa.

Jeśli wszystko było w porządku to zachęcam odwiedzenia dobrego Naturopata który podejdzie holistyczne do opisanych objawów.

Gdzieś coś przeoczono w trakcie badania podmiotowego lub przedmiotowego.

Warto jeszcze wykonać diagnostykę krzywą cukrową.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk