Dlaczego miewam te utraty równowagi?

Od kilku lat zdarza mi się, że siedzę na krześle lub poruszam się i nagle tracę równowagę, wszystko staje się zamazane i robi mi się słabo. Po chwili jest lepiej, ale czuję się słabo jeszcze przez jakiś czas. Miałem już kiedyś badania serca z tego powodu, ale niczego nie wykryto. Zdarza mi się to dość rzadko, czasami mniej niż raz w miesiącu.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 9 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Brak informacji jaką miał Pan wykonywaną diagnostykę serca oraz badania z krwi

Wracając do pytania opisane objawy wymagają szerszeń diagnostyki zaczynając od neurologa który w badaniu podmiotowym i przedmiotowym oceni czy opisane objawy pochodzą od CUN czy np od kręgosłupa szyjnego lub zwężenia tętnic szyjnych.

Warto przed wizytą wykonać diagnostykę z krwi morfologia z rozmazem, OB, lipidogram, ALAT, potas, magnez, sód.

Neurolog zdecyduje o dalszym postępowaniu np zleci diagnostykę obrazową lub zleci odpowiednią konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam