Dlaczego nie chudnę, pomimo przestrzegania diety?

Witam. Mam 19 lat wazę ok 48 do 49 kg. Wzrost 165. Od 2 miesięcy chodzę na fitnes 3 razy w tygodniu a w inne dni w domu ćwiczę na stepperze 40 min. Jem zdrowo,5 posiłków dziennie. Moja waga ciagle stoi w miejscu, czasami nawet wzrasta. Czy to znaczy ze nie chudnę pomimo przestrzegania diety i ćwiczeń , chciałabym wiedzieć co robię zle

Ma Pani lekką niedowagę i niechudnięcie dalsze jest dobrym objawem. Minimalna prawidłowa waga dla Pani to 51kg.
Pozdrawiam.