Dlaczego nie czułam płynów z torbieli?

Witam serdecznie mam pytanie .miałam torbiela nagłośni w wielkości kasztana w poniedziałek miałam mieć operacje .gdy lekarz mnie badał przed operacją okazało sie ze torbiel pęk ,,lekarz mnie pytał czy nie czuł powiedziałam ze nie ,czy jest możliwe ze mogłam nie poczuć tych płynów które sie wydobyły z tego torbiela ...

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe ze tak w szczególności jeśli było to w czasie snu . Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego