Dlaczego nie mam miesiączki i cierpią na nieregularny cykl?

Witam . Mam problem ponieważ moje miesiączki są nieregularne. w styczniu miałam okres od 10 . w lutym dostałam miesiączke 17 a teraz marzec i nic do tej pory . Testy robiłam z cztery i wszystkie negatywne . pracuje fizycznie i dużo dźwigam.. Z partnerem uprawialismy sex w lutym może ż dwa razy i z prezerwatywa . Może ktoś podejrzewa co się dzieje czy ciąża czy też coś innego

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udać się do ginekologa