Dlaczego od około pół roku czuję się wyczerpana?

Witam serdecznie. Od okolo pol roku czuje sie wyczerpana. Nie mam sily na nic, najchetniej tylko bym spala. Wciaz jestem bez sily, jest mi slabo, kreci mi sie w glowie i czuje sie przemeczona. Mam 25 lat, jestem kobieta. Zrobilam podstawowe badania i wszystko wyszlo w normie, poza odrobine za niskim poziomek cukru. Ponadto lecze sie na zapalenie zoladka (przyczyna nie znana, bakterii nie stwierdzono i jestem abstynentka) i hormonalnie od dwoch lat (wszystkie wyniki prawidlowe, a brak okresu nawet na pol roku). Jestem osoba ktora dosc latwo sie stresuje, ale wydaje mi sie ze jest to w granicach normy. Obecnie cierpie na bol glowy 15 dni, po migrenie z aura. Z braku pomyslu rozwazam wizyte u psychologa - moze cos mnie meczy nieswiadomie? Prosze o porade do jakiego lekarza sie wybrac i o jakie badania prosic.

Szanowna Pani,

nie podaje Pani swojego BMI (wskaźnik masy ciała), niski może prowadzić do zaburzeń hormonalnych i braku miesiączki, zalecana jest konsultacja u ginekologa/endokrynologa, wskazana jest konsultacja neurologiczna, w celu diagnostycznym oraz zachęcam do podjęcia psychoterapii poznawczo - behawioralnej.
Pozdrawiam serdecznie