Dlaczego odczuwam bóle kości?

Witam. Pisze tutaj dlatego że nie mam pojęcia gdzie sie z tym zwrócić. Od okolo 3-4 lat czuje sie ciągle źle. Ciągle zmęczenie, brak ochoty na nic, bardzo częste bóle głowy, bóle kości, stawów głownie kolan. Czasami te kolana robią sie czerwone i ciepłe. Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale właśnie te 4 lata temu, miałam nieprzyjemny incydent. miałam wtedy 16 lat i chciałam spróbować 1 raz tamponu. Ale niestety on sie zablokował w takiej jakby błonie i nie byłam wstanie go wyjąć mimo że było go widać. Bałam sie powiedziec o tym mamie dlatego postanowilam ze sobie przetnę tą błone. I tak udało mi sie go wyjąć. Na nastepny dzien dostałam gorączki i bóli(chyba, nie pamietam juz dokladnie co lekarz stwierdził) jajników. oczywiscie dał mi jakies tabletki. Później i tak odczuwałam te bóle. Zawsze morfologia, crp i inne wyniki wychodzą dobrze, więc niewiadomo dlaczego tak zle sie czuje. Prosze o pomoc. czy to ciągle zle samopoczucie i bole tych kosci mogą miec cos z tym wspolnego??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie trochę szerszych badań oraz wizyta u reumatologa