Dlaczego po obudzeniu mam mdłości?

witam od dluzszego czasu mam takie mdlości jak by z nerwów od rana jak wstane . nie moge nic jesc rano z apetytem wieczorem puszcza i mam wiekszy apetyt . biore leki ripseron i apra swift i paxtin i sie lecze niby na schizofrenie ale nie jestem pewien czy to jest ta choroba czy nerwica prosze o odpowiedź.

Niestety bez osobistego spotkania i szczegółowego wywiadu nie da się nic stwierdzic. Tym bardziej, że nie podaje Pani żadnych szczegółów, na podstawie których można by postawić jakiekolwiek hipotezy. Mdłości, napięcie są objawem niespecyficznym różnych chorób - zarówno ze spektrum nerwic, jak i psychoz. Polecam konsultację z psychologiem lub psychiatra. Pozdrawiam

Witam,

zalecana jest dodatkowo konsultacja internistyczna oraz leczenie problemu psychicznego metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej równolegle z farmakoterapią.
Pozdrawiam serdecznie