Dlaczego po wypiciu kawy źle się czuję?

dlaczego po wypiciu kawy źle sie czuje,robie sie blada i nie mam siły . zawsze piłam kawe i nic nie było aż nagle te dziwne złe samopoczucie po kawie

Witam Panią,

Kawa może wypłukiwać wiele składników mineralnych, działa również na ciśnienie. Proszę ograniczyć kawę i wykonać badania krwi.
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Zbyt mała ilość podanych informacji nie pozwala na precyzyjną odpowiedź na to pytanie.
Od jak dawna pojawiają się takie objawy?
Czy zmieniała Pani ostatnio coś w swoim żywieniu lub używa innej kawy?
Czy zażywa Pani jakieś leki?

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/