Dlaczego pojawiło się takie nagłe krwawienie?

Dobry wieczór. Z mężem staramy się o dziecko 2 Grudnia miałam dni płodne . 8 ,9 i10 dnia ból brzucha kłócić i napięcie e dolnej części i po prawej strony .w Poniedziałek z rana miałam odruchy wymiotne , nudniści i brak apetytu. Wtorek mocny ból piersi ,uczucie ciepła napięcia. Wczoraj dzien przed spodziewana miesiączką z rana zobaczyłam że krwawie ,krew nie wygląda jak w okresie wogóle jest delikatnie różowy kolor .Dzś zrobiłam rano test ciążowy i wyszła jedna kreska . Postaniwiłam zrobic badanie z krwi okazało się że też ujemy wynik .Bardzo proszę o pomoc niepokoi mnie to .Pozdrawiam
KOBIETA, 33 LAT 5 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

różowe plamienie w terminie spodziewanej miesiączki może oznaczać plamienie implantacyjne. Różni się ono od menstruacji tym, że nie zawiera skrzepów oraz trwa krócej niż okres fizjologiczny.

Negatywne wyniki testów ciążowych zarówno z moczu, jak i krwi mogą być spowodowane tym, że były wykonane zbyt wcześnie. Proszę odczekać tydzień i ponownie to sprawdzić. W razie potrzeby można udać się także do ginekologa, by potwierdził bądź wykluczył zapłodnienie.

Pytania z podobnej tematyki umieszczamy poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/negatywne-testy-ciazowe-a-rozowe-plamienia,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-skape-rozowe-plamienia-to-objawy-ciazy,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/krwawe-plamienie-w-terminie-miesiaczki.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.