Dlaczego schudłam tylko w pierwszym tygodniu odchudzania?

Przez tydzień stosowałam 3 minutowe odchudzanie i schudłam 2,3 kg. Stosowałam kolejny tydzień i ...nic. Moja waga stoi w miejscu nadal 63,8 kg ! Czemu przez pierwszy tydzień schudłam, a przez kolejny nie?
ponad rok temu

Witam,

Przyczyn może być wiele.
Osiągnęła Pani idealną dla organizmu masę ciała, lub obniżeniu (poprzez stosowanie niskokalorycznej diety) uległa przemiana materii, przez co ciężej jest schudnąć.
Wpływ może mieć także faza cyklu miesięcznego.
Tuż przed miesiączką może Pani ważyć więcej.
Przyczyną może być także nadmierne solenie potraw, lub wypijanie dużych ilości wody wysokosodowej.
Może powodować to wystąpienie obrzęków.

Pozdrawiam