Dlaczego znów przybrałam na wadze?

Witam, od bardzo długiego czasu staram się schudnąć. Sięgałam już po różne rozwiązania zaczynając od katowania się przez bieganie i inne sporty przez wyeliminowanie białka, po redukcję dziennego zapotrzebowania kalorii do 700kcal. Ważną rzeczą jest to, że w moim domu nie ma słodyczy fast foodów czy tym podobnych (mama wyeliminowała je już dawno temu) ja przez 10 lat uprawiałam regularnie sport (areobik, gimnastyka, cheerleading), a ja nie jestem otyła moje bmi jest poprawne. Ponad miesiąc temu zdecydowałam się na wizytę u wcześniej sprawdzonego przez moich znajomych dietetyka. Po trzech tygodniach przeznaczonej mi diety powinnam schudnąć okolo 3-4kg, niestety, po diecie przytyłam 3cm w talii pomimo zastosowania się do wszystkich wymagań. Pani dietetyk jest zdziwiona i nie wie dlaczego taką usłyszałam odpowiedź. Nie wiem co mam robić już proszę o jakąkolwiek odpowiedź.

Witam serdecznie,
jeżeli była Pani u dietetyka to zakładam, że dieta została dobrana indywidualnie i odpowiednio. Proszę zatem zbadać hormony tarczycy - TSH, FT3, FT4 oraz cukier (inulinooporność).

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk Dietetyk