Dolegliwości fizyczne po porodzie

Czy po porodzie (urodziłam 3 miesiące temu) mogą występować dolegliwości fizyczne.mój problem zaczął się od bólu kości całego ciała później wystęopuje u mnie płytki oddech,jakieś smugi na ciele czerwone które po chwili zanikają i niedawno bakterie na języku się pojawiły:( głównie chodzi mi o oddech bo się tym martwie czy to możliwe?? Morfologia krwi wszkazała u mnie dobre wyniki czy powinnam coś jeszcze zrobić? jestem zaniepokojona jakimiś nowotworami bo się naczytałam o tym dużo.. Pomocy!!!!

Magdalena StusiĹska

Przede wszystkim proszę nie brać do siebie tak bardzo objawów chorób. W przypadku jamy ustnej najlepiej zacząć od kontroli stomatologicznej. Kilka miesięcy urodzeniu dziecka to trudny okresy w życiu, kiedy organizm musi przyzywyczaić się do nowych zadań.- proszę dać sobie spokojnie czas.