Dość liczne drobne zmiany ogniskowe o podwyższonym sygnale w obrazach

Proszę o wyjaśnienie? Wykonano obrazy t1, T2zal FLAIR, DWI, T2*, FIESTA . Sekwencje bez i z podaniem iv. środka kontrastowego. Projekcje ax,sag, cor. W istocie białej podkorowej i przykomorowej obu półkul mózgu dość liczne drobne zmiany ogniskowe o podwyższonym sygnale w obrazach T2zal i FLAIR, bez cech kontrastowego wzmocnienia bez obrzęku wokół - w badaniu MR zmiany niespecyficzne (naczyniopochodne? zmiany demielinizacyjne?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zestawienie wyniku MR z bezposredniem badaniem lekarskim aby moc coś wiecej powiedzieć. proszę zglosic się dolekarza zlecajacegio powyzsze badanie.