Doskwierające kolki u niemowlaka a herbatka z kopru

Witam serdecznie, mam pytanie związane z moim dzieckiem (karmiona tylko mm- Bebilon1) Obecnie ma 2 msc, jest wcześniakiem urodzonym w 35 tyg. Ostatnio doskwierały Jej kolki, a teraz obserwuję, że rzadziej robi kupki, mniej pryka. Podałam Jej 1/4 czopka glicerynowego, ale wiem, że to nie jest rozwiązanie. Co mogę zrobić by Jej pomóc? Zmienić mlekio> Podawać do picia koper włoski? Pozdrawiam,Ania

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać sie z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.