Duże zmiany nieżytowe z polipowatym przerostem śluzówki prawej zatoki szczękowej

Dzień dobry bardzo prosiłbym bardzo prosze interpretacje wyniku Duże zmiany nieżytowe z polipowatym przerostem śluzówki prawej zatoki szczękowej oraz sitowia po tej stronie .Dużego stopnia skrzywiona przegroda nosowa . Dodam że spływa mi po gardle bardzo lepka wydzielina przeźroczysto biała z uczuciem kluchy w gardle .Czy z tego powodu mogą pojawiać się dolegliwości żołądkowe nudności , W międzyczasie byłem leczony na pasożyty lek vermox na owsice . Pozdrawiam serdecznie

Wynik TK wskazuje że w obrębie zatok przynosowych obecny jest stan zapalny który może dawać opisane dolegliwości. Należy udać się do laryngologa który oceni stan i wdroży leczenie farmakologiczne które może pomóc. Lekarz wykluczy też inne potencjalne przyczyny wspomnianych dolegliwości.