Dwudniowe opóźnienie okresu po 2 tygodniach od współżycia

Witam, około dwóch tygodni temu uprawiałam seks z moim chłopakiem(regularnie biorę tabletki antykoncepcyjne i partner nie "kończy" we mnie), kilka dni później byłam u ginekologa i miałam robione badanie, które nic nie wykazało. Problem w tym że dwa dni temu powinnam mieć miesiączkę. Boję się że jestem w ciąży.. Mam bardzo nieregularne cykle, dlatego biorę te tabletki, a przy okazji się zabezpieczam. Powinnam się martwić ?

Jeżeli przyjmuje Pani tabletki to krwawienie z odstawienia powinno się pojawiać w przerwie między kolejnymi opakowaniami