Dwumiesięczne opóźnienie okresu po Escapelle

Witam. Kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia nie doszło do wytrysku w drogach rodnych. Zażyłam tabletkę po Escapelle . Po tej tabletce miałam około tydzień brązowy śluz czasami podbarwiony krwią. Okresu nie mam już prawie 2 miesiące. Zrobiłam dużo testów ciążowych które dają wynik negatywny. Czy to normalne że po tej tabletce okres może się spóźniać aż tyle czasu? Czy mam mieć powody do obaw? Proszę o odpowiedź.. Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Tak długie opóźnienie nie ma związku z Escapelle. Sugeruję zgłosić się na wizytę do ginekologa. Przyczyna leży gdzie indziej.

Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Tak jest to normalna sytuacja i Pani objawy są normalne. WYnika to z bardzo duzej dawki hormonó jakie zawiera tbletka escapelle.