Endocervicitis chronica kanał skąpe, Endometritis chronica jama śr. obfite

Witam serdecznie.Jestem Kobietą 44lat.Dziś odebrałam wynik histopatologiczny po łyżeczkowaniu szyjki i jamy macicy i bardzo proszę o interpretację.Endocervicitis chronica kanał skąpe Endometritis chronica jama śr.obfite. Zabieg miałam z powodu przedłużjących obfitych krwawień i coraz krótszych cykli.Dziękuję za pomoc.

Witam , wynik opisuje obecność przewlekłego stanu zapalnego. Nic nie mówi sie o podejrzeniu nowotworu-bo o to chyba glownie chodzi w pytaniu. Konieczna wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. z.żurawski