Gorączka i biegunka po homoseksualnym stosunku oralnym

Witam, mam 19 lat i jestem gejem i mam taki problem. Otóż tydzień temu tj. 06.06.15r pojechałem do lasu z 33 letnim mężczyzną 'spróbować jak to jest'. Było całowanie, dotykanie, oraz oral. Następnego dnia miałem do połowy brody podrażnioną skórę z jego brody, a do dzisiaj utrzymuje mi gorączka od 37 do 37.6. Do tego miałem bóle mięśni, a teraz biegunkę. Dostałem antybiotyk, oraz tabletki na gorączkę, niestety gorączka nie ustępuje od tygodnia. Co to może być? Proszę o odpowiedź, dziękuję.Pozdraw

Możliwości jest mnóstwo. Proszę zrobić badanie WR, a za dwa miesiące badanie na HIV. W przypadku zmian skórnych proszę udać się do dermatologa. Proszę też pamiętać, że zasady bezpiecznego seksu dotyczą homoseksualistów i heteroseksualistów. Przygodny seks prędzej lub później skończy się jakimś "syfem".