Gruczolak w nadnerczu lewym w obrębie głowy trzustki

witam serdecznie ! odebrałam dziś wyniki TK,w których mowa jest o gruczolaku w nadnerczu lewym ( poniżej 10HU )oraz w obrębie głowy trzustki ogniskowe stłuszczenie 20*18mm se4im18 czy jest to coś poważnego ? dodam,że są to wyniki kobiety 60 lat . Z góry dziękuję za odp

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, gruczolak nadnerczy jest łagodnym nowotworem, którego leczenie zależy od wyniku badania TK i wielkości guza ( operacja, czy leczenie zachowawcze), proszę pozostawać pod kontrolą chirurga. Pozdrawiam.