Guzek a bolesność w obrębie piersi

Witam serdecznie.Bardzo proszę o fachową pomoc w niepokojącej mnie sprawie.Trzy lata temu podczas badania USG piersi wykryto u mnie nieskostniałą część żebra.Od kilku miesięcy odczuwam dosyć silny ból w miejscu wyczuwanego guzka( dół piersi)nawet w czasie lekkiego dotyku.Moja doktor ginekolog nie widzi w tym nic niezwykłego.Bardzo proszę o radę, czy istotnie nie mam się czego obawiać,czy może powinnam pójść do onkologa pogłębić diagnostykę? Z góry dziękuję za chęć podpowiedzi w tej sprawie.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli Pani dr nie widzi nic niezwykłego to proponuję ponownie udać się i zapytać o możliwe drogi leczenia. Być może warto byłoby udać się do lekarza chirurga klatki piersiowej.