Guzek pod zebrami i na prawej ręce a prawdopodobieństwo raka

witam, jakies 3 tyg temu u mojego męża (28 ;lat) znaleźlismy guz pod zebrami z lewej str ma również podobnego guzka w prawej ręcę ( pod mieśniem między barkiem a łokciem - bliżej łokcia - już minął rok od kiedy go zauwazylismy). Guzki nie rosną oraz nie bolą, nie ma tez zadnych innych dolegliwosci - "okaz zdrowia". Czy może to być początek choroby nowotworowej ?niepokoi mnie to, gdyz w rodzinie własnie ze strony męża byly juz 3 przypadki zachorowań. niestety moj mąż nie chce isc z tym do lekarza

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można wykluczyć choroby nowotworowej. Opis wskazuje bardziej na zmiany łagodne ale niezbędna jest odpowiednia diagnostyka. Proszę zgłosić się do lekarza.