Guzek u dołu piersi a wynik biopsji

witam w prawej piersi u dolu pojawil sie guzek, ktory w zaleznosci od cyklu powieksza sie i maleje ( przed okresem znacznie rosnie, natomiast po jest praktycznie niewyczowalny ) po wykonaniu usg zlecono biopsje ktorej wyniki brzmia nastepujaco : bezpostaciowe masy bialkowe. brak elementow komorkowych. Czyli to nic powaznego? pozdrawiam serdecznie

Wynik nie opisuje podejrzenia ani ,tym bardziej rozpoznania zmian nowotworowych! Mam jednak za malo danych o Pani stanie i przyczynach wykonywania biopsji , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego! Szczegóły omówi Pani z lekarzem prowadzącym!!! zż