Herbatki na dobrą przemianę materii

witam. jakie herbatki są dobre na przemianę materii,wystarczy że zjem 2 kromki na śniadanie z szynką iżółtym serem,wypiję herbate i jest mi ciężko ,a brzuch mam jak balon co jest problemem, dziękuję

Witam serdecznie,

myślę, że herbatki nie będą tu specjalnie pomocne. Warto byłoby sprawdzić co jest przyczyną problemów z niestrawnością. Być może jest to zapalenie błony śluzowej żołądka, bakterie Helicobacter lub jakaś nietolerancja pokarmowa.
Radziłabym kupić w dobrej drogerii test na obecność Helicobacter i go jak najszybciej wykonać. Jeśli test będzie pozytywny to będzie trzeba go potwierdzić u lekarza i zacząć antybiotykoterapię.
Jeśli test będzie negatywny to trzeba dalej szukać przyczyny złego samopoczucia. Może to Pani zrobić u lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
www.food-diet.pl