Intensywne odchudzanie a powrót do normalnej wagi

Witam Mam 32 lata,od pół roku intensywnie się odchudzam.Na początku ważyłam 93 kg przy wzroscie 170,teraz ważę 70.Moja dieta była normalna, jadłam wszystkie produkty,ale w mniejszych ilosciach,dziennie 1100-1200 kalorii,teraz chcę wrócić do normalnej ilości kalorii 1900 ponieważ zaniknęła mi miesiączka i czuję sie wyraźnie osłabiona.Jak mam wrócić do normalnej diety,zeby nie przytyć?Cwicze 2 razy w tygodniu po pół godziny,nie mogę więcej bo od intensywnych ćwiczeń nabawiłam sie hemoroidów.

Polecam najpierw udać się do lekarza ginekologa w celu sprawdzenia, czy zanik miesiączki, osłabienie i inne opisywane przez Panią objawy są spowodowane właśnie podjętą dietą. Dopiero po wykonaniu odpowiednich badań będzie Pani wiedziała z jakiego powodu pojawiły się te symptomy.
Polecam również udać się na osobistą wizytę do dietetyka, który będzie mógł po szczegółowym wywiadzie dostosować plan diety oraz ewentualnych ćwiczeń fizycznych do Pani stylu życia, stanu zdrowia itd. Niestety porada online w tym wypadku może być niewystarczająca w tym sensie, że niekoniecznie będzie dostosowana do Pani potrzeb. Pozdrawiam.