Interpretacja Elisa i Western Blot

Proszę interpretację Elisa ujemne Wes.Blot. Igg UJEMNY. IgM wysoko dodatni w prążku p31OspA - wysoce specyficzny dla boreliozy azfelii? Czy hashimoto da fałszywie dodatni wynik IgM? Czy przy boreliozie wychodzą przeciwciała przeciwjąd. ANA 2 miano 1:80, świecenie plamisty? Nigdy nie zauważyliśmy kleszcza u córki ani rumienia.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza pediatry najlepiej chorób zakaźnych. po badaniu będzie mozna cos więcej powiedzieć.