Interpretacja wyniku badania na listerię w 30 tygodniu ciąży

Witam serdecznie, jestem w 30tc +6, dwa tygodnie temu miałam wykonane badania na listerioze. Dzisiaj odebrałam wyniki a wizytę mam dopiero za półtora tygodnia bardzo proszę o interpretacje: Listeria monocytogenes O l, ll - 1:20 Listeria monocytogenes O V - ujemny Listeria monocytogenes H4b - 1:40 serdecznie proszę o pomoc w interpretacji wyników i z góry bardzo dziękuje.

Witam. Wynik badania powinien być interpretowany w kontekście normy przyjętej przez konkretne laboratorium dlatego powinna Pani skonsultować się z lekarzem prowadzącym.