Jak często osoba dorosła może robić TK głowy?

jak często osoba dorosla może robic tk glowy,mialam badanie bez kontrastu w październiku ub.roku pozdrawiam

Witam serdecznie,

Badanie TK głowy, można wykonać tak często, jak wymaga tego stan pacjenta. Jeśli lekarz na podstawie wskazań klinicznych, stwierdza, że badanie TK jest konieczne w procesie diagnostycznym, wówczas kieruję pacjenta na badanie, któremu należy się poddać.

Pozdrawiam.