Jak dowiedzieć się, że jestem płodna bez żadnych badań?

Jestem Monika i mam 21 lat. Bardzo chcialabym sie dowiedziec czy jestem plodna bez zadnych badan. Posiadam tylko informacje ze szpitala z wypisu jak mialam badania w szpitalu na oddziale ginekologicznym. RR 110 / 70 mmHg WBC 6,1 G / L RBC 4,14 T / L HGB 12,6 g % HCT 37,9 % PLT 169 G / L BHCG 0,21 mlU / mL USG ginekologiczne : Trzon macicy o wym. 45 x 29,4 mm Endometrium o gr. 3,67 mm Błona śluzowa o charakterze złuszczającym się Przydatki obustronnie bez zmian Zatoka Douglasa wolna

Szanowna Pani!

Bez badań nie da się stwierdzić czy jest Pani płodna, czy nie.Na podstawie wyników, które Pani przedstawiła można tylko stwierdzić, że nie ma Pani niedokrwistości, budowa narządu rodnego jest prawidłowa i w dniu badania nie była Pani w ciąży.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka