Jak leczyć bóle głowy u 28-latki?

Witam, mam 27 lat i od około 5 miesięcy męczą mnie straszne bóle głowy , z przodu w okolicy czołowej, momentami o charakterze napięciowym po prawej stronie czoła, takie uczucie ucisku, gniecenia. Bywa tak, ze głowa nie boli mnie przez tydzień czasu, a następnie boli mnie przez 2/3 dni pod rząd i czasami tak mocno że nawet 2/3 tabletki przeciwbólowe brane w odstępach gdy ból nie ustępuje, mi nie pomagają. Lekarz rodzinny skierowal mnie do neurologa. Neurolog po rozmowie ze mną I zbadaniu mnie stwierdził że mam poblokowany kręgosłup i że bóle głowy mogą być od kręgosłupa jednak nie do końca zgadza się lokalizacja bólu głowy. Skierował mnie na rezonans magnetyczny głowy z kontrastem i rezonans magnetyczny kręgosłupa szyjnego bez kontrastu. Oba badania miałam wykonane bez kontrastu ponieważ lekarz radiolog podczas wykonywania badania stwierdził że nie ma konieczności podawania kontrastu. W opisie badania mri glowy nie ma żadnych zmian ogniskowych I wszystko jest w normie poza zdaniem: przestrzenie płynowe przymózgowe nieco szersze na sklepistości półkul mozgu, poza tym prawidłowej szerokości. Natomiast w mri kręgosłupa również nie ma żadnych zmian I wszystko jest w normie, jedynie jest jeszcze takie zdanie : kręgosłup szyjny o zmniejszonej fizjologicznej lordozie. Prosze o opinię czy na podstawie tych wyników można stwierdzić przyczynę bólu głowy? Czy wyniki są prawidłowe? Jeśli tak, to co może być przyczyną tak częstych I uciążliwych bóli głowy? Dodam, że bóle glowy w dalszym ciągu mnie bardzo męczą, a wizytę u lekarza neurologa mam 1 kwietnia. Jeszcze może dodam, że od jakiegoś czasu mam uczucie ciężkości, ucisku w klatce piersiowej i ból/kłucie w okolicy serca. Ale już nie wiem czy jestem przewrażliwiona i każdy taki sygnał odbieram niepokojąco, czy to faktycznie też może mieć znaczenie. Bardzo proszę o opinię i z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Bóle głowy przewlekłe mają zwykle złożoną etiologię, często towarzyszące zaburzenia nastroju, traumatyczne doświadczenia w przeszłości, wady postawy, inne schorzenia towarzyszące .
Do pelnej konsultacji, wywiad, badanie, analiza wyników, wskazana rozmowa z psychologiem , Pozdrawiam i zapraszam
Opisy badań MRI głowy i kregosłupa w normie; OPIS " rezonans magnetyczny głowy z kontrastem i rezonans magnetyczny kręgosłupa szyjnego bez kontrastu. Oba badania miałam wykonane bez kontrastu ponieważ lekarz radiolog podczas wykonywania badania stwierdził że nie ma konieczności podawania kontrastu. W opisie badania mri glowy nie ma żadnych zmian ogniskowych I wszystko jest w normie poza zdaniem: przestrzenie płynowe przymózgowe nieco szersze na sklepistości półkul mozgu, poza tym prawidłowej szerokości. Natomiast w mri kręgosłupa również nie ma żadnych zmian I wszystko jest w normie, jedynie jest jeszcze takie zdanie : kręgosłup szyjny o zmniejszonej fizjologicznej" . Jeżeli nie trzeba, lepiejnie podawać kontrastu, decyzję może podjąć Radiolog oceniający badanie MRI! Pozdrawiam