Jak leczyć zgagę i ołówkowe stolce?

Witam,od bardzo długiego czasu tj około 20 narzekam na tzw zgagę od mniej więcej 10 jest to bardziej bolesne,stwierdzono nie działanie lub brak już nie pamiętam zastawki blokującej kwasy żołądkowe.Rok czasu brałem Helides -fakt nie odczuwałem pieczenia,potem przestałem brać ten lek ,zacząłem stosować dietę i nawet pomogło ale z racji wykonywania pracy musiałem z niej zrezygnować.Około trzy lata wstecz zaczęły się ołówkowate stolce i a la biegunki.Tydzień temu po każdym posiłku muszę iść do WC.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.