Jak pomóc mężowi z poważną depresją?

Mój moz choruje na depresję piszę mi esemesy ze jest na krawędź ze widz swojom śmierć ze coś go tam ciągnie czy to jest typowe zachowanie chorego na depresję czy może coś bierze choć zapewnia mnie ze nic czy takie zachowanie jest przy depresji proszę o pomoc boję się że coś sobie zrobi muszę mieć pewność

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zwlekać i zdecydowanie zachęcić Pani Męża do sięgnięcia po potrzebną pomoc specjalistyczną, do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Opisane przez Panią symptomy wskazują na depresję przewlekającą się.

Z przesłaniem dla Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

Pomimo Pani dobrej motywacji i najszczerszych chęci sama nie będzie w stanie Pani pomóc mężowi. Można jednakże zmotywować go do umówienia się na wizytę do lekarza psychiatry bądź nawet pojechać razem z nim do Poradni Zdrowia Psychicznego. To, o czym pisze Pani mąż brzmi bardzo niepokojąco. Proszę nie zwlekać.

Pozdrawiam
Karolina Kapias
www.strefarozwoju.org.pl