Jak pomóc sobie z depresją i lękiem uogólnionym?

od 2008-do dzis,nekaja mnie stalkerzy,2x pobili mnie,co jakis czas pojawiaja sie zapachy stechlizny,czuje tylko ja,boje sie zejsc ze schodow,2x bylam na terapi w szpitalu psychiatrycznym-tak balam sie ludzi-nie wstawalam z luzka,niejadlam,obecnie jako tako funkcjionuje,rozpoznano u mnie-lęk uogolniony,depresjię,obecnie w trakcie diagnostyki-udaru,padaczke[pourazowa],sprawa w prokuraturze,pomocy niewie co dalej

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu nie mam wątpliwości, że jest Pani w sytuacji kryzysowej. Moim zdaniem nie poradzi sobie Pani sama z uporczywymi objawami. Dlatego proszę skorzystać z pomocy dedykowanej dla osób będących w kryzysie. W Szczecinie ma Pani okazję taką pomoc uzyskać pod poniższym adresem;
Miejski Ośrodek Interwencji Kryzysowej
Jedności Narodowej 42
Szczecin
Telefon:
(0-91) 464-63-33
(0-91) 464-63-34
Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do rozmowy z psychologiem.

Dodatkowo może Pani telefonicznie skorzystać z pomocy i wsparcia z Ośrodka interwencji kryzysowe,j w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, czy Poznaniu - są to ośrodki bezpłatne i całodobowe.

Może Pani uzyskać profesjonalną pomoc i wsparcie ( po wywiadzie, celem ustalenia, jaka pomoc byłaby Pani potrzebna).

Życzę, żeby się Pani poukładało,
Irena Mielnik-Madej