Jak pomóc synowi w zwalczeniu agresji?

Dzień dobry Proszę powiedzieć mi jak mam pomoc wesprzeć mojego syna wyszedł z więzienia po 8 latach staram się jak mogę Ale jest nie dostępny agresywny nie widzi problemu nie wiem jak mam Mu pomoc

Witam,

w Centrum Pomocy Rodzinie, w każdym mieście prowadzi projekty, które są ukierunkowane na aktywizację osób wykluczonych społecznie, grupy wsparcia. Można też skorzystać z pomocy psychologa/psychoterapeuty w Poradni Zdrowia Psychicznego, jednak to wymaga zaangażowania ze strony syna.
Pozdrawiam serdecznie