Jak powinno jeść 10-miesięczne dziecko?

Witam, moja córka ma 10 miesięcy. od momentu przejścia na mleko modyfikowane zaczęła słabiej przybierać na wadze (około 200 gram miesięcznie), od dłuższego czasu jest na centylu. Ale martwi mnie fakt że nie chce jeść nic poza mlekiem. Był już czas że jadła niewielkie ilości posiłków podawanych łyżeczką a od jakiś 2-3 miesięcy nic nie zje. Nawet jak do mleka dodam łyżeczkę kaszki to już nie zje. Lekarz zalecił nam podawanie żelaza (mimo że morfologia jest w normie) na pobudzenie apetytu ale po rozpuszczeniu żelaza w małej ilości mleka córka go nie wypije. Badania kału w porządku, miała dwa razy podcinane wędziedełko. Mleko ma zagęszczane Nutritone ze względu na podejrzenie refluksu. Próbowałam niedawno zmienić mleko ale też nie chce. Proszę o poradę co jeszcze mogę zrobić, co sprawdzić, może jeszcze jakieś badania? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. Pozdrawiam,

Podstawą żywienia dziecka do ukończenia 1 rż. jest mleko, nie wiem jakie porcje i ile razy dziennie pije mm.
Nie wiem ile waży obecnie, nie wiem na którym centylu jest.
Musi Pani niestety próbować cierpliwie podawać dziecku inne pokarmy