Jak radzić sobie z wzdęciami?

Witam Od dłuższego czasu zmagam się z silnym wzdęciami brzucha oraz gazami jestem również na diecie nie jem rzeczy smażonych lecz same gotowane dużo warzyw oraz owoców jaki może być powód naprawdę silnych wzdęć oraz jak sobie z tym poradzić ?

Dzień dobry, proszę udać się do lekarza rodzinnego lub gastrologa, celem badania fizykalnego, badań podstawowych oraz obrazowych, np. usg jamy brzusznej.