Jak rozumieć taki obraz EEG u 34-latka?

Mam 34 lata i jest pracownikiem fizycznym. Pół roku temu straciłem przytomność siedzą jako pasażer w aucie. Po ocuceniu odczuwałem silny ból w okolicach nerek. USG jamy brzusznej oraz wizyta u urologa nie wskazała na chorobę nerek. Po pół roku znów straciłem przytomność. Tomografia nic nie wykazała. Dziś odebrałem następujące wyniki EEG : Czynność podstawowa EEG prawidłowo zróżnicowana przestrzennie składa się w odprowadzeniach ciemieniowo- potylicznych z rytmu theta 6-7 Hz o amplitudzie 100uV oraz z serii niskonapięciowego rytmu beta. Na tym tle rejestruje się obustronnie znad odprowadzeń ciemieniowo= potylicznych i skroniowych pojedynczych i w grupach fale wolne theta o amplitudzie nieco wyższej niż tło zapisu. Reakcja zatrzymania wyrażona. Hiperwentylacja i fotostymulacja nie aktywuje krzywej EEG. ORZECZENIE: Zapis czynności bioelektronicznej mózgu nieprawidłowy, zwolniony. Co to może znaczyć.

Witam! Dwa incydenty utraty pamięci plus patologiczny zapis EEG sugerować mogą zaburzenia padaczkowe. Konieczne dalsze badania diagnostyczne i ew. włączenie odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam W. Łuczkowski.