Jak schudnąć z grubej pupy?

Mam 14 lat. Wazę 47kg a mój wzrost to 1m70. Nie podoba mi się moja figura! A najbardziej niepokoi mnie moja pupa, nie mogę ubrać spodni z bluzką, tylko zawsze muszę ubierać długie sweterki, aby zakryć moją pupę! Grube mam też uda i kolana. Nie mogę iść na basen popływać, bo się wstydzę mojej figury. Pragnęłabym schudnąć jak najszybciej.
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Według siatek centylowych Twoja masa ciała mieści się na około 10 centylu. Za normę uważa się obszar między 3 a 97 centylem. W żadnym wypadku nie powinnaś się odchudzać. Powinnaś obiektywnie na siebie spojrzeć i uświadomić sobie, że Twoja masa ciała jest prawidłowa. Odchudzanie w Twoim wieku przy takiej masie ciała jest niekorzystne ze względu na ryzyko niedoborów oraz zaburzeń w rozwoju i wzroście.

Pozdrawiam.