Jak skutecznie wywołać owulację?

Witam, jaki lek na stymulację owulacji jest najlepszy? Przyjmuje closylbegyt od 6 miesiecy i pregnyl na pęknięcie i niestety nadal sie nie udaje. Czy istnieje jakis zastrzyk wspomagający plodnosc? Zaznaczam ze mialam wykonywane hsg i jajowody sa drożne, wyniki moje jak i partnera sa bardzo dobre. Obecnie przyjmuje Takze bromergon na obniżenie poziomu prolaktyny. W tym cyklu mam bardzo dobry poziom a niestety znow sie nie udalo.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu.