Jak uporać się z brakiem pamięci?

4 lata temu zdiagnozowano u mnie depresję. Ciągle biorę lek przeciwdepresyjny. W czasie zażywania leku jestem w miarę spokojna. MÓJ problem to ciągła SENNOŚĆ i OLBRZYMIE kłopoty z koncentracją. NAUCZENIE się czegokolwiek, zapamiętanie graniczy z cudem. Mam 39 lat. BRAŁAM inny lek, ale traciłam pamięć, miałam omamy, NIE PAMIĘTAM NAZWY, w każdym razie miał mi pomóc na senność. NIE pomógł. PROSZĘ O POMOC.

Lek. Jan Karol Cichecki

Witam,

objawy, które Pani opisuje mogą być związane z zaostrzeniem przebiegu choroby lub działaniami niepożądanymi leków. Myślę, że najwłaściwszym postępowaniem będzie skontaktowanie się z lekarzem prowadzącym. Być może konieczna będzie zmiana dawek leków.

Pozdrawiam