Jak usunąć pozostałości błony dziewiczej?

Moim problem są pozostałości błony dziewiczej Współżycie rozpoczęte zostało 4 lata temu, błona byla przerywana na kilkanaście razy zawsze było dużo krwi i duży ból,była bardzo gruba i mam jej duże pozostałości Powoduje ona ból po stosunku jest ocierana Ale problemem jest to ze w jednej z pozostałości jest po prostu dziura Ok 7 mm pęknięcie ostatnio nieco powiekszone przypadkiem przez partnera Czy można to jakoś uusnac na NFZ? Grubosc to ponad pół cm

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że tak. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa