Jak w dalszym ciągu prawidłowo przyjmować antykoncepcję?

Dzień dobry, Przyjmuje tabletki Yaz pominęłam dwie tabletki z 3 rzędu jasnoróżowych tabletek. Były to 2 ostatnie z 3 rzędu. Np. W środę i czwartek. Ostatni rząd to tylko 3 jasno różowe tabletki i od razu zaczynają się tabletki placebo.Gdy tylko się zorientowałam przyjęłam te 2 tabletki, o których zapomniałam. Mam pytanie co w takiej sytuacji zrobić przejść mam skończyć blister normalnie. I pominąć tabletki placebo i przejsc do nowego blistra i z tego co wiem trzeba przez 7 dni stosować dodatkowa antykoncepcje. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Dzień dobry, jeżeli pominięto więcej niż jedną tabletkę, proszę stosować dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni. Może Pani zarówno zacząć nowy blister bez przerwy, jak i zrobić przerwę.