Jak wygląda bezpieczne odstawianie tego leku?

Witam Od siedmiu dni przyjmuje lorafen 1mg w dawce pół tabletki na dobę. Dodatkowo przyjmuje też setaloft i trittico również od 7 dni.Jak długo mogę przyjmować lorafen bez ryzyka uzależnienia.Jak wygląda bezpieczne odstawianie tego leku po krótkotrwałym leczeniu?

Mgr Anna Kasprzak Psychologia

Droga Autorko,

rozumiem Twoje obawy. Leki psychotropowe wzbudzają sporo emocji, szczególnie jeśli rozpoczynamy dopiero kurację. To naturalne, że pojawiają się różnego rodzaju obawy, a także wątpliwości. Najlepiej skontaktować się z lekarzem psychiatrą, który przypisał Ci leki. Przez to, że miał z Tobą kontakt, wie co Ci dolega, a także z jakimi problemami do niego przyszłaś będzie mógł najbardziej wiarygodnie odpowiedzieć na Twoje pytanie i rozwiać wszelkie niepewności.

Życzę dużo spokoju i zdrowia!

Zapraszam na moją stronę - https://www.facebook.com/Anna-Kasprzak-psycholog-i-animator-kultury-110965181347610/