Jak zapisać się do psychologa na NFZ?

Mam niedawno skończone 18 lat. Miałam trudno dzieciństwo czuje potrzebę pójścia do psychologa, nie zdałam pierwszej klasy liceum przez nie klasyfikacje z kilku przedmiotów. pani pedagog w tamtym roku powiedziała ze najprawdopodobniej mam depresje.często miewam dni kiedy nie mam siły na nic. Jak mogę zapisać się do psychologa na NFZ tak żeby moi najbliżsi się nie dowiedzieli?

Witam
Proponuję zgłosić się do psychologa w najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Wizyta jest bezpłatna. Psycholog udzieli porady, wskazówek i być może zaproponuje terapię , bądź pokieruje dalej.
Pozdrawiam
Anna Szyda