Jaka może być przyczyna braku miesiączki u 23-latki?

Witam. Mam 23 lata, do ten pory miesiączki były idealnie regularne. Ostatnia miałam 19-21.09. Daje mi to 38 dni opóźnienia. Ostatni raz współżyłam 08.09 ale wspilzylam też miedzy innymi 10 08 co wedlug miuch obliczen bylo w dni płodne. Robilam 2 testy - jeden ok 3 tyg temu drugi dzis i wyszly negatywnie. Co więc może być powodem braku krwawienia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele, proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.