Jaki rozmiar prezerwatywy wybrać?

?takiepytanko a skad mam wiedziec jakie prezerwatywy beda pasowac na mojego penisa ? Obwod mojego czlonka w pelnym wzwodzie wynosi 14 cm a jego dlugosc to od 18cm do max 23cm w zaleznosci od podniecenia ;) czy mogl sie dowiedziec jaki rozmiar prezerwatyw mniej wiecej mam kupic ?? Dziekuje za pomoc w tym temacie ;)

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę wypróbować normalny rozmiar, w razie jakiś problemów proszę zmienić na rozmiar XL

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę osobiście spróbować i zobaczyć który rozmiar będzie odpowiedni.