Jaki wpływ mogą mieć leki anestezjologiczne na dziecko?

Mam pytanie, w 20 tyg ciazy mialam operacje odwarstwienia siatkowki ze znieczuleniem miejscowym i tym samym rozwiazanie zakonczylo sie cc. Coreczka miala 8pkt Apgar 2 pkt odjete za skore byla sina i miala marmurkowa skore. Jaki wplyw moga miec leki anestiologiczne na dziecko? Interesuja mnie nie tyle medyczne aspekty ale czy moga wplywac na procesy psychologiczne?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dokładnie leki zostały zastosowane?

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.